O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 01.03.2001 r. Z powodzeniem i uznaniem wielu klientów działamy na rynku Warmii i Mazur w zakresie sprzedaży, zakupu, wynajmu, najmu: mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych. 

Należymy do grona firm, których źródłem sukcesu są ludzie. Charakteryzuje nas profesjonalizm, rzetelność i uczciwość w wykonywaniu zawodu, który jest dla nas pasją. Kieruje nami odpowiedzialność za wykonywanie powierzonej nam przez klienta usługi, a zadowolony i usatysfakcjonowany klient to nasz priorytet w działalności.

Staramy się realizować cele i potrzeby naszych klientów z pasją.  Jesteśmy zespołem, dla którego nie ma barier, których nie pokonamy z klientami, którzy powierzają nam pośrednictwo w sprzedaży, zakupie, wynajmie i najmie swoich nieruchomości. Świadczymy także usługi w zakresie wyceny nieruchomości, jej profesjonalnym przygotowaniu do prezentacji na licznych portalach nieruchomości, współpracujemy z doradcami kredytowymi, aby pomóc Państwu w uzyskaniu kredytu na najlepszych warunkach.

Nasze biuro posiada licencję zawodową uzyskaną przez Ewę Andrzejczuk w 2002 r. o numerze 3075.

Nasz zespół

Ewa Andrzejczuk

Ewa Andrzejczuk

Elżbieta Rink

Elżbieta Rink

Sandra Zaremba

Sandra Zaremba


 

© 2017 . Wszelkie prawa zastrzeżone